Компанія "Лідер МС" займається продажем та професійним відновленням систем безпеки легкових автомобілів. Всі технології відновлення були отримані від наших партнерів з Польщі та США. Ми не просто відновлюємо зовнішній вигляд накладок, а міняємо у них піропатрони. Це означає, що після відновлення системи безпеки вашого автомобіля, включаючи перешивку блоку керування SRS AIRBAG, автомобіль готовий до експлуатації з повністю функціональною системою безпеки, як до аварії. Менеджери нашої компанії провели глибокий аналіз ринку продажів нових, б.у систем безпеки для легкових автомобілів і дійшли висновку, що послуги компанії “Лідер МС” як ніколи актуальні для сьогоднішнього ринку в Україні.

Нові подушки безпеки у 90% випадків купуються за рахунок страхових виплат та на автомобілі до 5 років. В Україні існує обов'язкове страхування транспортних засобів. Цей вид страхування не покриває шкоди винуватця ДТП. Таким чином, при відновленні автомобіля, ви зіткнетеся з вибором купівлі нових подушок безпеки, б.в. або послугами з відновлення.

Вартість нових подушок SRS AIRBAG дуже висока і не завжди виправдана. При пошуку подушок безпеки є ряд проблем, з якими ви можете зіткнутися. Основна проблема - це зовнішній вигляд, стан та працездатність. При демонтажі системи безпеки з підтриманого автомобіля можливі заломи фіксаторів, болтів та кріплень. Тому можлива деформація панелі або роз'ємів газогенератора, а також подряпини на зовнішніх панелях. Ще одна проблема - це зберігання в сирому місці, внаслідок чого можливе окислення роз'ємів і немає гарантії, що у разі ДТП подушки безпеки спрацюють.

Ми пропонуємо відновити ваші подушки безпеки шляхом заміни в них газогенераторів, штор та зовнішніх накладок на оригінальні. Що стосується основної панелі, торпедо, вона буде перетягнута вінілом з оригінальною текстурою із застосуванням високоміцного клею та прогріванням гнучкого преса. Після цього буде нанесено тиснення AIRBAG, за умови заміни на панелі подушки безпеки пасажира. У ременях безпеки буде замінено піропатрони, проведено ремонт та розблокування. Наші електрики прохають блок управління подушками SRS AIRBAG, внаслідок чого він буде повністю працездатний і не міститиме помилок. У подушках безпеки сидінь, колін AIRBAG KNEE та стельових штор буде проведена заміна газогенераторів. За працездатність подушок безпеки вашого автомобіля відповідає система у комплексі. Блок управління SRS AIRBAG, датчики удару, проводка з роз'ємами та газогенератор. Навіть на нових автомобілях не завжди спрацьовують подушки безпеки при ДТП.

Наша компанія не несе відповідальності за відновлену систему безпеки і порівнює її як продаж б.у елементів для легкових автомобілів і проведений ремонт панелі. Ми гарантуємо 1 рік на стійкість панелі від деформації та температури, шлюбу, а також у разі виникнення проблеми з газогенераторами у процесі експлуатації у гарантійний термін. Зобов'язуємося зробити заміну непрацездатних елементів. Як гарантія ваших коштів ми готові брати оплату за готовий результат після вашої перевірки на поштовому відділенні в будь-якій транспортній компанії України, яка надає послугу зворотного платежу. Найчастіше це: Інтайм, Нова Пошта, Гюнсел.