Наші послуги

Відновлення керма

Від 80$

Відновлення торпедо

Від 180$

Відновлення штори

Від 70$

Перепрошивка блоку

Від 30$

Відновлення ременя

Від 30$
Отримати консультацію Завантажити прайс
Наші роботи
Часті питання
Чи можете Ви приїхати забрати моє замовлення?

Так, якщо Ви знаходитесь в Одесі або Києві ми приїдемо, заберемо Ваше замовлення в роботу.

Яка форма оплати?

За надані послуги можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Як користуватися Вашими послугами?

Для того, щоб відновити безпеку у нас необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Або залишити заявку у графі "Отримати консультацію".

Які Ви надаєте послуги?

Ми відновлюємо безпеку автомобіля будь-якої складності: відновлення торпедо, відновлення подушки безпеки керма, ремонт ременів безпеки, перетяжка стелі, відновлення шторки безпеки, прошивка блоку SRS, відновлення подушки безпеки сидіння, перетяжка салону та інше.

Ви маєте знижки?

У нас є система знижок для постійних клієнтів та СТО.

Чи маєте Ви послугу монтажу?

Ми можемо приїхати до Вас і зняти всю необхідну безпеку в роботу та готові приїхати встановити назад. Також у нас є свій бокс, куди Ви можете привезти автомобіль на час відновлення безпеки. Ця послуга поширюється на місто Одеса та Київ.

Отримати консультацію

Ремонт Airbag (подушок безпеки) у компанії «AutoCrash»

Враховуючи той факт, що Ви стали відвідувачем нашого сайту, неважко припустити, що система пасивної безпеки (airbag) Вашого авто потребує ремонту/відновлення або повної заміни. Наша компанія «AutoCrash» багато років є лідером у цій галузі, пропонуючи якісний ремонт подушок безпеки (airbag) та ременів безпеки за прийнятною ціною! Наші технічні фахівці мають багаторічний спеціалізований досвід діагностики та ремонту подушок безпеки (SRS airbag) та супутніх систем.

При покупці авто після ДТП зі страхових аукціонів США, Канади, Кореї та Європи виникає питання: що робити з подушками безпеки, що розкрилися? Змінювати/відновлювати їх або заплющити очі на цю проблему? Не стикаючись з цим щодня, не маючи спеціалізованих навичок і знань, Ви навряд чи зможете визначити оптимальне вирішення проблеми – чи буде потрібна повна заміна подушок безпеки або можливе їх відновлення. А у людей, які потрапили до серйозних ДТП в Україні, це питання не виникає. Вони приїжджають до нас, в компанію AutoCrash для відновлення працездатності системи подушок безпеки (airbag).

Однак не тільки необхідність заміни/ремонту/відновлення приводять клієнтів у нашу компанію, - це може бути така, на перший погляд, незначна деталь, як індикатор подушки безпеки, що світиться, на приладовій панелі. Наші фахівці можуть провести комплексну діагностику системи пасивної безпеки (srs airbag) на сучасному обладнанні для виявлення причин появи індикатора несправності SRS, детально проконсультувати, а також запропонувати варіанти усунення цієї проблеми та приведення системи подушок безпеки в робочий стан.

Чому саме ми?

Сьогодні подушки безпеки є стандартним обладнанням, технології варіюються залежно від виробника та продовжують розвиватися. Спеціалізований ремонт airbag сьогодні настільки ж актуальний, як і двадцять років тому.

Наша місія проста: запропонувати високу якість послуг, заощадити Ваші гроші.